Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

Tag heuer – TOP5

Tag heuer – TOP5

Szwajcarska firma Tag Heuer może poszczycić się prawie dwustuletnim doświadczeniem na rynku luksusowych zegarków. Czasomierze marki wykorzystywane są w sporcie wyścigów samochodowych, cechują się więc ponadprzeciętną dokładnością. Firma dba również o środowisko, metody produkcji zegarków Tag Heuer są w pełni etyczne. Misją marki jest tworzenie nowoczesnych, luksusowych czasomierzy, które będą jednocześnie eleganckie i sportowe. Jak wybrać najlepszy Tag Heuer? Wystarczy przeczytać nasz artykuł.

1. Zegarek Tag Heuer Carrera Caliber Heuer 01

Czasomierz utrzymany jest w minimalistycznej czarno-srebrnej kolorystyce. Kopertę wykonano z najwyższej jakości stali szlachetnej. Materiał ten nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale jest również bardzo funkcjonalny. Stal szlachetna ma właściwości antykorozyjne, nie śniedzieje oraz nie matowieje. Tarczę chroni szkło szafirowe, które wykazuje 9 w dziesięciostopniowej skali Mohsa. Niezwykła twardość tego tworzywa uniemożliwi zarysowanie tarczy i tym samym znacznie wydłuży żywotność zegarka. Tag Heuer Carrera Caliber Heuer 01 wyposażony jest w niezwykle dokładny mechanizm automatyczny oraz funkcje datownika, chronografu i tachymetru.

2.   Zegarek Tag Heuer Aquaracer

Wysoka wodoszczelność czasomierza sprawia, że jest on doskonałym kompanem mężczyzn uwielbiających wodne szaleństwa. Zegarek wyposażono w funkcje datownika i chronografu. Za dokładność czasomierza odpowiada najwyższej jakości mechanizm automatyczny, który działa w oparciu o energię mechaniczną – napędza go ruch ręki. Koperta zegarka została wykonana ze stopu tytanu. Czarną tarczę chroni szkło szafirowe. Materiał ten wykazuje 9 w dziesięciostopniowej skali Mohsa, twardości ustępuje jedynie diamentom. Indeksy i wskazówki pokryto substancją fluorescencyjną Superluminova, dzięki której możliwe będzie odczytanie godziny również w ciemności.

3.   Zegarek Tag Heuer Formuła 1 Chronograph

Ten wysokiej jakości czasomierz, to bez wątpienia najlepszy Tag Heuer dla sportowców. Koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej. Materiał ten nie jest łamliwy ani podatny na odkształcenia, dlatego wykonane z niego elementy zegarka będą odporne na zniszczenia.

Czarną tarczę zegarka z białymi indeksami i wskazówkami chroni szkiełko szafirowe. Tworzywo to wykazuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz rozpuszczalniki. Szkło szafirowe cechuje również wysoka twardość, dzięki czemu trudno jest je zarysować. Zegarek Tag Heuer Formuła 1 Chronograph wyposażono w niezwykle dokładny mechanizm kwarcowy. Czasomierz posiada również funkcje datownika, chronografu i tachymetru oraz cechuje się wodoszczelnością rzędu 20 atmosfer.

4.   Zegarek Tag Heuer Formuła 1

Czasomierz utrzymany jest w eleganckiej czarno-białej kolorystyce. Zapina się go na pasek kauczkowy, którego perforacje nawiązują do wzoru rękawiczek kierowców rajdowych. Kopertę zegarka wykonano ze stali szlachetnej. Materiał ten nie łamie się i nie odkształca się, dzięki czemu wykonane z niego elementy czasomierza są odporne na zniszczenia. Ponadto stal szlachetna ma właściwości antykorozyjne, nie matowieje oraz nie śniedzieje. Zegarek Tag Heuer Formuła 1 wyposażono w funkcję datownika. Produkt cechuje się wodoszczelnością w skali 20 atmosfer. Noszący go mężczyzna nie będzie musiał go więc zdejmować, nie tylko podczas mycia rąk, czy pod prysznicem, ale również podczas nurkowania i pływania. Tarczę chroni wysokiej jakości szkło szafirowe – niezwykle trwały materiał, który jest właściwie odporny na zarysowania. Zegarek wyposażono w wysokiej jakości mechanizm kwarcowy.

5.   Zegarek Tag Heuer Formuła 1 UTH/1171

Bransoletę oraz kopertę zegarka wykonano z najwyższej jakości stali szlachetnej. Ten wyjątkowy materiał, zwany również stalą chirurgiczną, posiada szereg właściwości, dzięki którym czasomierz przez długi czas wygląda jak zupełnie nowy. Stal szlachetna nie koroduje, jest odporna na wgniecenia i złamania. Materiał posiada również właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu noszący zegarek mężczyzna może być pewien, iż nie będzie go uczulał. Srebro dominujące w kolorystyce Tag Heuer Formuła 1 UTH/1171 zostało przełamane czernią tarczy. Przed zniszczeniem chroni ją najwyższej jakości szkło szafirowe. Według dziesięciostopniowej skali Mohsa określającej twardość, materiał ten jest mocną 9. Oznacza to, że szkiełka właściwie nie można zarysować stalą narzędziową lub nożem. Szkło szafirowe posiada również bardzo dobre właściwości optyczne. Zegarek wyposażono w wysokiej jakości mechanizm automatyczny. Ten rodzaj aparatu nakręca się samoczynnie, poprzez ruch ręki noszącej czasomierz osoby, dzięki czemu nie trzeba rezerwować czasu na realizację tej czynności – odbywa się ona mimochodem. Czasomierz posiada również funkcję datownika i chronografu. To zdecydowanie najlepszy Tag Heuer dla fanów sportowej elegancji.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0