Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

CITIZEN

Firma, na początku znana pod nazwą Instytut Badawczy Zegarków Shoukousa, została założona w 1918 roku w Japonii. W tamtym czasie większość czasomierzy była sprowadzana do Japonii z zagranicy. Citizen zrodziło się z potrzeby stworzenia alternatywy dla panującego trendu. Zegarki firmy miały być nie tylko tworzone w Japonii, ale również przystępne cenowo. Nazwa firmy nawiązuje do tego marzenia – „citizen” oznacza z języka angielskiego „obywatel”. Dzięki niższym cenom firma umożliwiła ludziom z niższych warstw społecznych dostęp do towaru, który wcześniej uchodził za skrajnie luksusowy. Wraz z upływem lat firma rozrastała się i podbijała coraz to nowe rynki. Współcześnie zegarek Citizen można nabyć aż w stu krajach. Firma stworzyła również grupę Citizen Watch Group, do której należą tak znane marki jak Bulova oraz Quest & Quality.

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Pokaż następne

„Better starts now” – dewiza marki Citizen

Misją firmy jest tworzenie jak najdoskonalszych zegarków. Już od samego początku istnienia marki, jej twórcom i pracownikom przyświecała dewiza „Better starts now”, co z języka angielskiego oznacza „Lepsze zaczyna się dziś”. Wierzyli oni, że „bez względu na to skąd się pochodzi lub kim się jest, można zrobić coś lepiej i warto jest zabrać się za to jak najszybciej”. Myśl ta doprowadziła firmę Citizen nie tylko do nieustannego ulepszania własnych produktów, ale przede wszystkim do opracowania niezwykle innowacyjnej technologii Eco-Drive bazującej na energii świetlnej i kontrolowanym przez satelity systemie określania czasu. Rozwiązanie to jest nie tylko prawdziwie rewolucyjne, ale również ekologiczne. Kolejnym elementem filozofii marki Citizen jest pragnienie uczynienia świata lepszym miejscem do życia. Poprzez swoje wynalazki pragną oni podnosić jakość ludzkiej egzystencji.

Zegarek Citizen – osiem zapierających dech kolekcji

W ofercie japońskiej marki znajduje się osiem serii. Citizen produkuje czasomierze adresowane zarówno do kobiet lub mężczyzn, jak i uniseksowe. Zegarki damskie Citizen są dodatkowo zdobione. Każda z kolekcji różni się od siebie wzornictwem, kolorystyką oraz przeznaczeniem. Wśród oferowanych przez markę modeli znajdziemy idealne zegarki sportowe, eleganckie czasomierze na ważne okazje oraz innowacyjne propozycje na co dzień. Wszystkie kolekcje zachwycają oszczędnym, ponadczasowym designem oraz wysoką jakością wykorzystanych w procesie produkcji materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje pięć kolekcji: Eco-Drive One, Radio Controlled, Promaster, Satellite Wave i Super Titanium.

Eco-Drive One

Czasomierze z tej serii onieśmielają zestawieniem eleganckiej formy z rewolucyjną technologią Eco-Drive. Zegarek Citizen Eco-Drive One to prawdziwy cud sztuki zegarmistrzowskiej – jest najcieńszym czasomierzem na świecie. Jego delikatność jest jednak jedynie pozorna, konstrukcję wykonano z materiałów o niezwykłej twardości. Z kolei wnętrze produktu skrywa w sobie rewolucyjny, ekologiczny mechanizm. Modele z tej serii to dla wielu najlepszy zegarek Citizen.

Radio Controlled

Zegarek Citizen Radio Controlled to kolejny cud techniki. Uważany jest on za jeden z najbardziej precyzyjnych czasomierzy dostępnych na rynku. Produkt jest automatycznie synchronizowany z sygnałem radiowym pochodzącym ze specjalnych wież radiowych.

Promaster

Kolekcja Promaster dedykowana jest osobom uprawiającym sport. Zegarki z tej serii wyposażone są w serię dodatkowych funkcji ułatwiających aktywność fizyczną. Ich atutem jest również ponadprzeciętna odporność na ekstremalne zmiany warunków atmosferycznych.

Satellite Wave

Zegarek Citizen Satellite Wave to prawdziwa gratka dla fanów nowych technologii. Produkty są synchronizowane z satelitami, które określają czas na podstawie funkcji GPS umieszczonej w czasomierzach.

Super Titanium

Modele z tej serii są pierwszymi na świecie zegarkami wykonanymi z tytanu. Materiał ten jest antykorozyjny, lekki i hipoalergiczny, a co najważniejsze – pięć razy twardszy od stali szlachetnej. Dzięki temu czasomierze Super Titanium są właściwie niemożliwe do zniszczenia.
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0