Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

CHARLES BOWTIE

Założycielem marki jest Eric Loth, którego znawcy rynku czasomierzy mogą kojarzyć jako twórcę brandu Alex Benlo oraz osobę, której udało się przywrócić dawną sławę firmie Graham. Charles BowTie jest najmłodszym projektem Lotha. Markę powołał do życia w 2017 roku. Przez ten krótki czas udało jej się jednak zdobyć rozpoznawalność i doskonałą renomę.

Zegarek Charles BowTie – propozycja dla kobiet i mężczyzn

Czasomierze marki są uniseksowe, mogą nosić je zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dewizą Charles BowTie jest tworzenie wyrazistych zegarków, których design na długo zapadałby w pamięć oraz wytwarzał w noszącej je osobie uczucie luksusu. Charakterystyczne dla marki są intensywnie kolorowe tarcze oraz czerpanie inspiracji z kultury Wielkiej Brytanii. Kolorystyka zegarków nawiązuje do brytyjskich symboli narodowych, herbów arystokracji i barw używanych przez monarchów. Zegarki Charles BowTie charakteryzują się minimalistycznym, eleganckim designem. Można nosić je bez względu na okazję. Świetnie sprawdzą się jako dodatek zarówno na oficjalnym spotkaniu czy kolacji z ukochaną osobą, jak i podczas gry w tenisa lub jazdy na rowerze.

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Pokaż następne

Kolekcje marki

Projektanci Charles BowTie stworzyli dwie kolekcje, które różnią się od siebie wzorami tarcz oraz materiałami pasków.

Kingdom

Zegarki z tej kolekcji cechują się wysublimowaną elegancją. Delikatnie połyskujące tarcze w stonowanych kolorach, od czerni, przez granat, bordo oraz szmaragdową zieleń, po biel, ozdobiono niewielkim emblematem w kształcie muszki. Do każdego modelu czasomierza dołączono dwa paski, których barwa harmonizuje z kolorem cyferblatu. Jeden jest skórzany, drugi materiałowy – w łatwy sposób można więc zmienić wygląd zegarka z niezwykle eleganckiego na bardziej casualowy. Kopertę wykonano ze stali szlachetnej. Materiał ten posiada wiele pozytywnych właściwości, nie koroduje, nie odkształca się oraz jest odporny na zarysowania. Dzięki temu zegarek Charles BowTie przez długi czas będzie wyglądał jak nowy.

Roundel

W porównaniu do kolekcji Kingdom, modele Roundel są znacznie bardziej casualowe. Nie oznacza to jednak, że całkowicie tracą na elegancji. Stylowy design czasomierzy Charles BowTie doskonale wpisuje się w zasady wysublimowanego minimalizmu. Zegarki z kolekcji Roundel cechują się ciekawymi, barwnymi tarczami, które pokryto różnokolorowymi wzorami. Tak jak w przypadku serii Kingdom, wyraźnie widać inspirację brytyjskością. Poszczególne modele zegarków noszą nazwy nawiązujące do dzielnic, miast i regionów Wielkiej Brytanii. Każdy z czasomierzy Roundel został również zaprojektowany z myślą o różnych osobach, na przykład model Cambridge ma trafić w gusta intelektualistów o wysublimowanym stylu, a Westbury – roztargnionych marzycieli o kreatywnej duszy. Cyferblat przed zniszczeniem chroni najwyższej jakości szkło mineralne. Materiał ten jest ceniony ze względu na swoją twardość i elastyczność. Posiada również dobre właściwości optyczne. Modele z tej serii to dla wielu najlepszy zegarek Charles BowTie.    
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0