Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

VERSUS VERSACE

Versus Versace – historia marki

Versus to jedna z niezależnych linii domu mody Versace. Została założona przez Gianniego Versace w 1989 roku jako prezent dla jego siostry Donatelli. Już od samego początku marka miała jasno zdefiniowany styl. Założyciel domu mody opisał Versus jako linię „o wrodzonej kreatywności, stawiającą na innowacje, kultywowanie poczucia luksusu oraz bycie niekonwencjonalną”. Wyjątkowy styl marki wpisywał się w gusta Donatelli Versace, która dała się poznać jako osoba uwielbiająca ekstrawagancję, łączenie elegancji w stylu chic z rockowym łamaniem barier. Na skutek problemów finansowych Versus został zamknięty w 2005 roku. Jednak po zaledwie czterech latach Donatella zdecydowała się na wznowienie linii. W tym celu rozpoczęła współpracę ze światowej sławy projektantami mody oraz reprezentantami popkultury, między innymi Christopherem Kanem, M.I.A. i Zaynem. Ich zadaniem było stworzenie tak zwanych kolekcji kapsułowych – paru rodzajów odzieży oraz dodatków, z których można byłoby tworzyć nieskończenie wiele wyjątkowych stylizacji. Versus znany jest również z produkowania wysokiej jakości zegarków oraz perfum. Marka posiada rzeszę oddanych klientów na całym świecie.

 

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Pokaż następne

Zegarek Versus Versace – kwintesencja włoskiej ekstrawagancji

Czasomierze marki spodobają się wszystkim, którzy cenią sobie wyrazisty styl oraz oryginalne wzornictwo. Wyraźnie widać w nich zamysł artystyczny Donatelli Versace – są eleganckie, a przy tym rockowe, ekstrawaganckie i łamiące reguły. Ich wyjątkowość nie wynika jedynie z designu, ale również z wysokiej jakości wykonania. Większość modeli posiada koperty i bransolety wykonane z niezwykle trwałej stali szlachetnej, dzięki której czasomierz przez długi czas wygląda jak nowy. Materiał ten, zwany również stalą chirurgiczną ze względu na zastosowania w medycynie, posiada wiele pozytywnych właściwości, między innymi nie koroduje, nie śniedzieje i nie odkształca się. Szkiełka mineralne chronią cyferblaty przed wszelkimi zniszczeniami. Tworzywo to charakteryzuje się elastycznością oraz twardością rzędu cztery na dziesięciostopniowej skali Mohsa. Szkło mineralne jest więc dość odporne na zarysowania. Jego dodatkową zaletą są dobre właściwości optyczne, dzięki którym proces odczytywania godziny przebiega bez problemu bez względu na warunki atmosferyczne. Zegarki Versus Versace wyposaża się w najwyższej jakości mechanizmy kwarcowe, które są gwarantem precyzji i niezawodności. W zależności od modelu wodoszczelność wynosi od trzech do pięciu atmosfer, co oznacza, że czasomierze są zabezpieczone przed zachlapaniem i deszczem.

Zegarek Versus Versace – dwie główne kolekcje

Marka produkuje czasomierze dla kobiet i mężczyzn, choć to ta pierwsza grupa znajdzie dla siebie więcej propozycji. Tym co łączy wszystkie modele jest ich zdobność oraz wyrazista kolorystyka, w której dominują: złoto, srebro, czerń, biel i granat. Versus wypuścił na rynek wiele kolekcji, jednak na szczególną uwagę zasługują Fire Island oraz Chelsea. Pierwsza z nich charakteryzuje się dynamicznym wzornictwem, utrzymanym w duchu sportowej elegancji – koperty i paski wykonano z trwałego tworzywa o intensywnej barwie harmonizującej z kolorem tarczy. Fire Island to wspaniała kolekcja dla młodych, śmiałych kobiet i mężczyzn. Druga doskonale wpisuje się w styl chic, charakteryzują ją wyraziste rzymskie indeksy, kanciasty bezel oraz umieszczone na tarczy logo marki przedstawiające lwa. Wybierz najlepszy zegarek Versus Versace dla siebie!
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0