Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

ROAMER

Roamer – historia marki

Firma obecna jest na rynku od prawie stu pięćdziesięciu lat. Została założona w 1888 roku przez Fritza Meyera. Na początku zajmowała się produkcją wychwytów cylindrowych – elementów mechanizmu zegarowego. Po zaledwie siedmiu latach od powstania marka zaczęła zatrudniać sześćdziesięciu pracowników oraz tworzyć całe aparaty zegarków. Pierwszy z nich został nazwany numerem 38, by uczcić urodziny założyciela, które zbiegły się z ukończeniem konstrukcji mechanizmu. Produkowane przez Roamer aparaty szybko stały się synonimem wysokiej jakości, a marka święciła kolejne triumfy. W 1923 roku firma produkowała milion zegarków rocznie. W latach 50. marka oficjalnie przyjęła nazwę swojej najpopularniejszej kolekcji czasomierzy, od tego czasu znana jest jako Roamer. Pomimo upływu lat zegarki firmy nadal uważane są za kultowe. Marka znana jest z produkowania wysokiej jakości czasomierzy, wyposażonych w doskonałe mechanizmy kwarcowe, mechaniczne i automatyczne. Współcześnie Roamer to firma znana na całym świecie, ciesząca się dużą popularnością wśród miłośników tradycyjnej szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej. Wszystkie zegarki firmy są projektowane, testowane i produkowane w Szwajcarii. Przed wypuszczeniem na rynek przechodzą kompleksowe kontrole.

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Pokaż następne

Zegarek Roamer – dlaczego to właśnie jego warto jest kupić?

Dewizą marki jest tworzenie produktów, które będą kwintesencją jakości pod każdym względem – dla Roamer ważne są nie tylko wzornictwo i rzemiosło, ale również sposób doboru dostawców, materiałów, metod produkcji oraz usługi, które mogą zaproponować swoim klientom i partnerom. Marka pragnie tworzyć zegarki, które będą towarzyszyć noszącym je osobom w każdej sytuacji oraz pasować do stylizacji niezależnie od okazji. Czasomierze Roamer mają nie tylko służyć do monitorowania czasu, lecz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowych chwil. Tym co sprawia, że zegarki marki są niezwykłe jest ich wysoka jakość. Zgodnie ze szwajcarską tradycją zegarmistrzowską, firma czuwa nad całym procesem tworzenia czasomierzy – od projektu, przez testy, po produkcję i wypuszczenie na rynek. Wszystkie elementy zegarków Roamer wytwarzane są z niezwykle trwałych elementów. Do produkcji kopert i bransolet używa się stali chirurgicznej, zwanej również szlachetną – tworzywa posiadającego szereg pozytywnych właściwości, między innymi odporność na rdzę, złamania i odkształcenia. Z kolei cyferblaty chronią przed wszelkimi uszkodzeniami szkiełka szafirowe cechujące się wysoką twardością (aż dziewięć na dziesięć w skali Mohsa!), co czyni je właściwie niemożliwymi do zarysowania. Kolejnym atutem tego materiału są wysokie właściwości optyczne usprawniające odczytywanie godziny. W zależności od modelu, we wnętrzu zegarków Roamer znaleźć można mechanizmy kwarcowe lub automatyczne, posiadające prestiżowy certyfikat SWISS MADE świadczący o precyzyjności i wydajności aparatu. Wodoszczelność zegarków marki waha się od trzech do dziesięciu atmosfer. Oznacza to, że wszystkie modele są odporne na zachlapania, a niektóre mogą nawet towarzyszyć noszącym je osobom podczas uprawiania sportów wodnych, na przykład w czasie pływania.

Zegarek Roamer – kolekcje damskie, kolekcje męskie

Firma produkuje czasomierze dla mężczyzn i kobiet. Ogromna większość dostępnych modeli utrzymana jest w chłodnej, stonowanej kolorystyce, w której dominuje srebro, złoto, granat, czerń i pudrowy róż. Zegarki Roamer adresowane do kobiet są często dodatkowo zdobione błyszczącymi kryształkami.
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0