Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

THOM OLSON

Czasomierze Thom Olson spodobają się prawdziwym indywidualistom kochającym życie. Propozycje marki są zaskakujące i nowoczesne, a przy tym niepozbawione elegancji w stylu chic. Zegarki będą idealnym dopełnieniem każdej stylizacji. Ich wyjątkowość idzie w parze z przystępnością cenową, co czyni je idealnymi kandydatami na prezent dla ukochanej osoby. Dowiedz się więcej na temat firmy Thom Olson oraz oferowanych przez nią produktów.

 

 

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Dodaj do porównania
Pokaż następne

Zegarek Thom Olson – idealny czasomierz fashion

Czasomierze marki są na wskroś kalifornijskie. Nosząc je, stajemy się częścią społeczności, która posiada nietuzinkowy styl, kocha życie i nie boi się wyrażać siebie. Produkty Thom Olson podążają za najnowszymi trendami świata mody, a jednocześnie pozostawiają przestrzeń na personalizację. O ich wyjątkowości świadczy również stosunek jakości do ceny. Są dość przystępne, a jednocześnie niezwykle trwałe. Koperty z reguły produkuje się z mosiądzu cechującego się uroczą złotą barwą o różowawym poblasku. Niektóre z modeli wyposażane są w skórzane paski, inne w bransolety z pozłacanej stali szlachetnej. Materiał ten posiada wiele pozytywnych cech, między innymi nie śniedzieje, nie odkształca się i nie koroduje. Jego dodatkowym atutem jest hipoalergiczność. Cyferblaty chronią przed wszelkimi urazami szkiełka mineralne charakteryzujące się doskonałą optyką usprawniającą odczytywanie godziny. Ich atutem jest też elastyczność oraz względna twardość – szkło mineralne osiąga wartość cztery na dziesięciostopniowej skali Mohsa, jest więc dość odporne na zarysowania. Zegarki Thom Olson wyposażone są w wydajne i precyzyjne mechanizmy kwarcowe. Standardem w czasomierzach marki jest wodoszczelność rzędu trzech atmosfer, co oznacza ochronę przed zachlapaniem. Przy zakupie większości modeli dostaje się parę charmsów w prezencie. Niektóre z serii czasomierzy Thom Olson wyróżniają się również ciekawymi zdobieniami cyferblatów. Modele utrzymane są w stonowanej, pudrowej kolorystyce.

Dobierz charmsy do swojego zegarka Thom Olson

Tym co wyrożnia czasomierze marki spośród innych dostępnych na rynku, są także wcześniej już wspomniane charmsy. To właśnie dzięki nim można spersonalizować swój zegarek Thom Olson, czyniąc go zwierciadłem naszych zainteresowań, marzeń lub po prostu, samopoczucia w danym dniu. Każdy z charmsów tworzony jest z najwyższą dbałością o szczegóły i symbolizuje upodobania lub pewien element tożsamości. Wśród oferowanych dodatków znajdziemy zarówno charmsy w kształcie flag lub liter, jak i zwierząt, roślin czy owoców. Możliwość dowolnego ozdabiania czasomierzy, umożliwia dopasowanie ich wyglądu do każdej stylizacji. Wybierz najlepszy zegarek Thom Olson dla siebie!  
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0