Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

AVIATOR

Firma Aviator powstała w 2000 roku w Rosji. Jednak kluczową dla jej rozwoju była decyzja o przeniesieniu produkcji do doliny Jury w Szwajcarii. Miejsce to posiada bogatą tradycję zegarmistrzowską. Projektanci zegarków Aviator zaczęli więc mieć dostęp do najlepszych specjalistów na świecie oraz wysokiej jakości szwajcarskich mechanizmów. Niebagatelne znaczenie dla rozwoju marki ma również położone w Jurze lotnisko, które nie tylko stanowi niekończące się źródło inspiracji, ale przede wszystkim umożliwia dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu lotnictwa.

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Pokaż następne

Zegarek Aviator inspirowany awiacją

Założenie marki było podyktowane miłością do lotnictwa oraz fascynacją współzależnością między historią zegarków i podbojem niebios. Wraz z konstrukcją pierwszych samolotów pojawiła się konieczność tworzenia coraz to dokładniejszych narzędzi pomiaru czasu, które byłyby wygodne do noszenia i sprawdziły się w nowych warunkach. Twórcy zegarków zaczęli współpracować z pilotami i miłośnikami awiacji, chcąc sprostać ich wymaganiom. Pomysłodawcy Aviatora kontynuują tę tradycję. Projektowane przez nich zegarki powstają w oparciu o współpracę ze specjalistami z zakresu lotnictwa oraz doświadczonymi pilotami.

Zegarek Aviator gwarantem jakości

Aviator to marka tworząca zegarki, które doskonale radzą sobie w trudnych, podniebnych warunkach. Czasomierze wyposażone są w niezwykle precyzyjne oraz niezawodne automatyczne i kwarcowe mechanizmy szwajcarskie. Do produkcji zegarków Aviator używa się również materiałów najwyższej jakości. Większość modeli łączy w sobie wykorzystanie skóry oraz stali szlachetnej posiadającej szereg pozytywnych właściwości, między innymi antykorozyjność oraz odporność na złamania i odkształcenia. Tarczę przed zniszczeniami chroni z kolei szkło szafirowe. Materiał ten jest niezwykle twardy, a przez to wysoce odporny na zarysowania i obtłuczenia. Kolejną zaletą wykorzystania szkła szafirowego są jego doskonałe właściwości optyczne, dzięki którym odczytanie godziny nie będzie problemem. Większość modeli posiada wodoszczelność rzędu dziesięciu atmosfer. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe opcje, na przykład datownik i stoper. Gwarantem jakości zegarków Aviator jest również fakt wykorzystania czasomierzy przez zawodowe załogi samolotów.

Kolekcje

Tworząc kolekcje Aviatora, projektanci inspirowali się konkretnymi modelami samolotów. Chcieli w ten sposób oddać hołd historii lotnictwa oraz odwadze pilotów. Cztery z pośród pięciu serii noszą nazwy korespondujące z samolotem, który zainspirował projektantów do ich stworzenia: Airacobra, Bristol, Douglas i Mig. Ostatnia z nich wyłamuje się z przyjętej konwencji. Douglas Moonflight powstała inspirowana luksusowymi wnętrzami samolotu Douglas DC-3. Zdobienie w stylu art deco, w kształcie księżyca chowającego się wśród chmur, umieszczone na tarczy, nawiązuje do nazwy modelu oraz dwudziestolecia międzywojennego – okresu, w którym samolot ten był w użyciu. Każda z serii charakteryzuje się innym stylem, odzwierciedlającym epokę, w której powstał dany samolot. Tym co łączy wszystkie zegarki marki jest sportowa elegancja, stonowana kolorystyka oraz funkcjonalność. Czasomierze te można z powodzeniem nosić niezależnie od okazji. Sprawdzą się nie tylko podczas oficjalnych przyjęć, ale również na co dzień. Firma projektuje towar zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zegarki męskie Aviator to cztery podstawowe kolekcje: Airacobra, Bristol, Douglas i Mig. Z kolei zegarki damskie Aviator można wybrać spośród modeli oferowanych w ramach serii Douglas Moonflight. Mnogość wzorów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie najlepszy zegarek Aviator.    
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0