Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

ARMANI EXCHANGE

Marka została założona w 1991 roku jako część domu mody Armani, który powstał w latach siedemdziesiątych. Projekty tworzone przez włoski dom mody od początku uznawane były za ponadczasowo eleganckie oraz innowacyjne. Dzięki swojemu wizjonerskiemu spojrzeniu na modę Giorgio Armani nie tylko szybko podbił rynek, ale również uczestniczył w projektach, które wykraczały poza ogólnie przyjętą domenę projektantów. Uważa się go za jednego z pionierów tworzenia kreacji na czerwone dywany oraz lidera cyfrowej rewolucji w prezentowaniu pokazów haute couture. Marka Armani słynie również z odpowiedzialnej społecznie postawy. To właśnie ten dom mody jako pierwszy sprzeciwił się zatrudnianiu modelek o BMI poniżej 18.

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Pokaż następne

Dewiza Armani Exchange

Tworząc nową markę, Armani pragnął stworzyć ubrania i dodatki, które odzwierciedlałyby ducha miejskich młodzieżowych subkultur. Tworzone produkty powstawały z myślą o młodych, były również przystępne cenowo. Zawarte w nazwie marki słowo „exchange” (z języka angielskiego – wymiana), odzwierciedla główną ideę firmy, jaką jest celebrowanie indywidualizmu oraz międzykulturowego dialogu. Ubrania i akcesoria Armani Exchange mają dawać siłę oraz pewność siebie potrzebne do wyrażania własnego ja.

Zegarek Armani Exchange – gwarancja jakości

Czasomierze firmy produkuje się z najwyższej jakości materiałów, często wykorzystuje się skórę, stal szlachetną oraz szkło mineralne. Większość modeli wyposażono w wyjątkowo precyzyjne i nowoczesne kwarcowe mechanizmy. Podążanie za najnowszymi trendami widać również po wyglądzie czasomierzy. Mnogość dostępnych wzorów oraz modeli sprawia, że oferta firmy jest wyjątkowo bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród wyprodukowanych przez Armani Exchange zegarków znaleźć można zarówno eleganckie czasomierze, jak i te bardziej sportowe oraz uniwersalne, doskonałe na co dzień. Niektóre modele wyposażone są również w cyfrowe wyświetlacze oraz ekrany dotykowe. Większość czasomierzy posiada wodoszczelność rzędu pięciu atmosfer, są więc odporne na zachlapania.

Zegarek Armani Exchange, dodatek dla kobiet i mężczyzn

Gros kolekcji zegarków marki adresowane jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Wyjątek od reguły stanowi seria fashion, w której wyraźnie widać zróżnicowanie modeli. W kolekcji damskiej dominują minimalistyczne, eleganckie wzory utrzymane w stonowanych kolorach: pudrowym różu, złocie, srebrze i czerni. Z kolei zegarki męskie Armani Exchange spodobają się fanom ciemnych barw – w przypadku tej serii dominuje przygaszona kolorystyka: czerń, granat, bordo, ciemne złoto. Niektóre wzory tarcz przykuwają uwagę ciekawymi zdobieniami.

Kolekcje Armani Exchange

Prócz omówionej już serii fashion, do której zaliczają się w większości analogowe zegarki o minimalistycznym, eleganckim designie, wyróżnić można trzy kolekcje: Connected, Hybrid i #connected.

Connected

Zegarek Armani Exchange z tej serii charakteryzuje się cyfrowym, dotykowym wyświetlaczem, okrągłą kopertą ze stali szlachetnej oraz silikonowym paskiem. Czasomierze z tej kolekcji wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, między innymi: GPS, tracker tętna oraz możliwość sparowania z iPhonem lub Androidem.

Hybrid

Kolekcja Hybrid łączy w sobie analogową tarczę z możliwością sparowania telefonu. Zegarki z tej serii posiadają dodatkowe funkcje, między innymi: alarm, datownik oraz tracker aktywności.

#Connected

Zegarek Armani Exchange z tej kolekcji to nowsza wersja standardowej serii Connected, wyposażona w więcej możliwości typu smart. Po sparowaniu ze smartfonem, czasomierz pozwala na, między innymi: odczytywanie wiadomości, puszczanie muzyki, monitorowanie aktywności sportowej oraz wykonywanie płatności. Ze względu na nowoczesność, modele z tej serii to dla wielu najlepszy zegarek Armani Exchange.  
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0