Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

NAUTICA

Nautica – historia marki

Amerykańska firma powstała w 1983 roku, jednak pod obecną nazwą znana jest od 1994. Założyciel marki – David Chu, pragnął stworzyć ubrania i dodatki, które nawiązywałyby do morskiej stylistyki. W zaledwie parę lat jego firma rozrosła się oraz zdobyła rzeszę oddanych klientów. Współcześnie produkty Nautica można kupić w sześćdziesięciu pięciu krajach. Marka pozostała wierna swoim założeniom – nadal produkuje wysokiej jakości odzież inspirowaną morzem i sportami wodnymi. W jej ofercie znaleźć można zarówno profesjonalne stroje sportowe, jak i ubrania oraz dodatki na co dzień. Zamiłowanie do wody widać już w nazwie firmy – Nautica oznacza z języka włoskiego pływanie łódką. Marka powinna przypaść do gustu osobom, którym zależy na wspieraniu etycznych firm. Nautica współpracuje z jedną z największych organizacji zajmujących się ochroną wodnych ekosystemów – Oceaną. Ambasadorzy firmy, nazywani przez nią Wavemakers, to profesjonalni sportowcy zaangażowani w zwiększenie świadomości na temat warunków życia morskich i oceanicznych zwierząt oraz czystości wód. Proces produkcji towarów również odbywa się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Kategorie
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Dodaj do porównania
545,30
Sprawdź ofertę
Best deal at: Timetrend
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Pokaż następne

Zegarek Nautica – co czyni go wyjątkowym?

Czasomierze firmy są naprawdę nietuzinkowe. W oferowanych przez markę modelach wyraźnie widać inspirację sportami wodnymi oraz bezkresem i głębią oceanu. O wyjątkowości zegarków Nautica świadczy również ich uniwersalność, wydajność oraz przystępność cenowa. Do produkcji czasomierzy wykorzystuje się najwyższej jakości materiały. Do produkcji pasków projektanci z reguły wykorzystują wygodną do noszenia gumę lub silikon. Z kolei koperty i bransolety wykonywane są ze stali szlachetnej. Materiał ten, zwany również stalą chirurgiczną ze względu na zastosowania w medycynie, posiada wiele pozytywnych właściwości, które sprawiają, że wykonane z niego elementy przez długi czas wyglądają jak nowe. Wśród jego atutów należy wymienić fakt, iż nie koroduje, nie śniedzieje i nie odkształca się. Cyferblaty przed wszelkimi zniszczeniami chronione są poprzez zastosowanie szkiełek mineralnych cechujących się elastycznością oraz twardością rzędu cztery na dziesięciostopniowej skali Mohsa. Materiał ten jest więc dość odporny na zarysowania. Jego dodatkową zaletą są dobre właściwości optyczne, dzięki którym proces odczytywania godziny przebiega bez problemu niezależnie od panujących warunków. We wnętrzu zegarków Nautica znaleźć można niezwykle precyzyjne oraz wydajne mechanizmy kwarcowe. Niektóre modele wyposażono w aparaty automatyczne. Część czasomierzy posiada dodatkowe funkcje, takie jak datownik dni tygodnia i miesiąca oraz chronograf. Wodoszczelność zegarków Nautica waha się od pięciu do dwudziestu atmosfer, w zależności od modelu czasomierze mogą więc być wykorzystywane do pływania a nawet nurkowania.

Zegarki męskie Nautica

Większość oferowanych przez firmę czasomierzy adresowana jest do mężczyzn. Utrzymane są w stonowanej kolorystyce, w której dominują: granat, czerń, srebro i brąz. Wśród dostępnych modeli można znaleźć zegarki o klasycznym, minimalistycznym wzornictwie, jak i te bardziej oryginalne. Fani sportów wodnych powinni zwrócić uwagę na czasomierze Bayside Multifunction. Seria cechuje się wysoką wodoszczelnością oraz ciekawym zdobieniem tarczy przedstawiającym międzynarodowe morskie flagi sygnałowe. Zegarek Nautica będzie idealnym dodatkiem zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne okazje. Firma posiada również parę propozycji dedykowanych kobietom. Damskie czasomierze marki są utrzymane w cieplejszych barwach, ich cyferblaty często pokrywane są delikatnymi zdobieniami. Wybierz najlepszy zegarek Nautica dla siebie!  
Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0