Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

Najlepszy G-Shock – ranking

najlepszy-gshock

Zegarki G-SHOCK to bez wątpienia jedne z najbardziej wytrzymałych na rynku, dlatego świetnie sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Za utworzenie tej linii czasomierzy odpowiedzialny jest japoński wizjoner Kikuo Ibe, który zapragnął stworzyć „niezniszczalny zegarek”. G-SHOCKi są wodoszczelne i odporne na wszelkiego rodzaju wstrząsy, a także na zniszczenia wynikające z upadku. Kolejną zaletą czasomierzy jest dokładność czasu atomowego, zegarek G-SHOCK automatycznie ustawia czas lokalny na podstawie fal radiowych. W naszym rankingu zebraliśmy 5 najlepszych G-SHOCKów.

1

Casio G-SHOCK Mudmaster

Perfekcyjny w wielofunkcjonalności

Ten czasomierz to bez wątpienia najlepszy G-SHOCK dla fanów nowoczesnych technologii i ekologicznych rozwiązań. Wyposażono go w najwyższej jakości mechanizm solarny, który uważany jest za niezwykle dokładny i bezawaryjny. Zegarek cechuje się wodoszczelnością w granicy 200 metrów, noszący go mężczyzna nie będzie więc musiał ściągać go przed pływaniem lub nurkowaniem. Cyferblat chroni przed zarysowaniami szkiełko mineralne. Jest ono znacznie bardziej elastyczne od szafirowego, a przez to odporniejsze na stłuczenia. Czasomierz wyposażono w szereg dodatkowych funkcji, między innymi timer i stoper. Zegarek G-SHOCK utrzymany jest w czarnej kolorystyce.

Zegarek Casio G-SHOCK Mudmaster

2249.00
Zegarek Casio G-SHOCK GWG-1000-1A3ER to kolejna odsłona z serii Mudmaster. Casio – jedna z popularniejszych japońskich marek, zadbała o dopracowane wykonanie oraz niezawodność. Od wielu lat zegarki G-SHOCK to jedne z najbardziej cenionych czasomierzy przez sportowców – nie bez przyczyny.
  1. Zegarek Casio G-SHOCK Full Metal Case Limited Waveceptor Bluetooth Solar

Czasomierz przypadnie do gustu mężczyznom, których styl można określić jako industrialny i elegancki. Kopertę wykonano ze stali szlachetnej. Materiał ten posiada szereg właściwości, dzięki którym czasomierz przez długi czas wygląda jak nowy. Stal szlachetna nie matowieje oraz nie odkształca się, posiada również właściwości antykorozyjne. Kolejną zaletą materiału jest jego hipoalergiczność, noszący produkt mężczyzna może być pewien, że nie zostanie uczulony. Czarny, pasek wykonany z tworzywa kontrastuje ze srebrem zegarka. Tarczę zastąpiono wyświetlaczem co potęguje industrialny wygląd czasomierza. Zegarek wyposażono w niezwykle dokładny mechanizm solarny zasilany energią słoneczną. Możliwość sprawdzenia poziomu baterii pozwala obserwować stopień naładowania czasomierza. Zegarek posiada również szereg funkcji, które znacznie podwyższają jego funkcjonalność – narzędzie znajdywania telefonu, Bluetooth, oraz alarmy i przypomnienia.

  1. Zegarek Casio G-SHOCK Master of G Rangeman in Black

Ten czasomierz przypadnie do gustu mężczyznom lubującym się w sportowej estetyce. Zegarek cechuje się wyjątkową funkcjonalnością. Posiada szereg dodatkowych funkcji, między innymi barometr, termometr, cyfrowy kompas, wskaźnik wschodu i zachodu słońca, timer, stoper oraz odbiornik sygnału radiowego. Cyferblat chroni wysokiej jakości szkiełko mineralne. Tworzywo to jest dość odporne na zarysowania oraz elastyczne, co znacznie obniża możliwość stłuczenia. Zegarek G-SHOCK wyposażono w wydajny i niezwykle dokładny mechanizm solarny posiadający wskaźnik naładowania.

  1. Zegarek Casio G-SHOCK

Ten czasomierz to zdecydowanie najlepszy G-SHOCK z mechanizmem kwarcowym, uważanym za jeden z najdokładniejszych aparatów. Zegarek wykazuje dużą odporność na pola magnetyczne i wodoszczelność rzędu 20 atmosfer. Tarcza wyposażona jest w funkcję auto-led, dzięki czemu godzinę można odczytać nawet w ciemności. Cyferblat przed zarysowaniami chroni wysokiej jakości szkło mineralne. Jest ono bardziej elastyczne od szafirowego, a przez to mniej podatne na stłuczenia. Zegarek Casio G-SHOCK świetnie sprawdzi się podczas pływania i nurkowania. Jego kolejną zaletą jest możliwość ustawienia pięciu alarmów dziennych oraz funkcja kalendarza automatycznego i czasu światowego.

  1. Zegarek męski Casio G-SHOCK GW-7900B-1ER

Ten utrzymany w czarnej kolorystyce czasomierz spodoba się mężczyznom lubiącym funkcjonalność i wygodę. Kopertę oraz pasek wykonano z wysokiej jakości tworzywa. Podświetlaną tarczę chroni szkło mineralne. Materiał ten, znacznie trwalszy niż szkło hesalitowe, wykazuje twardość pomiędzy 5 a 7 w dziesięciostopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że wykonane z tego materiału szkiełka są wysoce odporne na zarysowania i obtłuczenia. Zegarek wyposażono w szereg funkcji, które znacznie podnoszą jego funkcjonalność: pięć alarmów, automatyczny kalendarz, timer, stoper, fazy księżyca i Waveceptor. Czasomierz cechuje wodoszczelność rzędu 20 atmosfer, będzie więc on doskonałym dodatkiem podczas pływania lub nurkowania. Wysokiej jakości mechanizm kwarcowy zastosowany w zegarku G-SHOCK posiada wskaźnik ładowania, dzięki któremu można obserwować stan baterii.


 [TL1]

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0