Porównaj ceny zegarków od autoryzpowanych sprzedawców Sprawdź historię cen

Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB-1ADR

Dodaj swoją opinię
Dodaj do porównania
  • Ten produkt jest obecnie dostępny w: Zegarownia, Timetrend.
  • zegarownia.pl sprzedaje Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB-1ADR za jedyne 22,034.00
  • CASIO MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB -1ADR w najniższej cenie można było kupić 22 marca 2024 20:57.

22 034,00

Best deal at: zegarownia.plZegarownia
Sprawdź ofertę
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw Alarm dla Produktu: Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB-1ADR - 22,034.00
SKU: 4549526167478
Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB-1ADR
Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB-1ADR

22 034,00

Opis

Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone jest wyposażony w mechanizm solarny, Japoński, Tough solar. Sprawdzono wodoszczelność zegarka na głebokości dwustu metrów. Można więc w nim w miarę swobodnie nurkować. Jego styl można okreslić jako Sportowy. Koperta ma pięćdziesiąt mm szerokości.Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone jest wyposażony w mechanizm solarny, Japoński, Tough solar Zegarek zaopatrzony w mechanizm solarny, będzie zarówno nowoczesny, jak i ekologiczny. Bez wątpienia jest to prawdziwie innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje rynek czasomierzy. Dzięki umiejscowionym pod tarczą panelom słonecznym, zegarek zasila odnawialna energia Słońca. Nie trzeba też bać się, że wraz z odcięciem dostępu do światła słonecznego zegarek przestanie działać. Energia przekazywana jest do baterii, która nie tylko przesyła ją do mechanizmu kwarcowego, ale również magazynuje jej nadmiar, dzięki czemu urządzenie będzie pracować bez zarzutu. W pełni naładowany zegarek z mechanizmem solarnym może działać przez sześć miesięcy, a w przypadkach niektórych produktów nawet dłużej, i to bez dodatkowego ładowania. Kolejną zaletą tego mechanizmu jest jego dokładność, urządzenia te nie wymagają ciągłego monitorowania kondycji. Zegarek solarny to doskonałe rozwiązanie dla osób pasjonujących się innowacjami lub tych, którym szczególnie mocno zależy na dobru środowiska.

Zegarek z detalami w czarnym kolorze to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących wyraziste, profesjonalne dodatki, których styl można zdefiniować jako nowoczesny i minimalistyczny. Czerń jest barwą symbolizującą tajemniczość, atrakcyjność, ponadczasową elegancję oraz sukces. Zegarek z detalami w tym kolorze będzie idealny dla osób, które wiedzą, czego chcą i nie boją się po to sięgać. Czerń to barwa głęboka oraz wyrazista, pełna charyzmy. Jest wyrazem pewności siebie i krytycznego myślenia. Zegarek w tym kolorze spodoba się osobom, które są dumne z własnych osiągnięć i nie boją się tego okazywać. Dzięki swojej wysublimowanej elegancji, tego typu czasomierz będzie idealny zarówno na co dzień, jak i na ważniejsze okazje. Zegarki utrzymane w czarnej kolorystyce to od wielu lat najlepiej sprzedające się czasomierze, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego, jeśli szukamy zapadającego w pamięć prezentu, warto jest po nie sięgnąć.”

Szkło szafirowe, które zastosowano w zegarku Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone to rozwiązanie, które znacznie wydłuży żywotność zegarka. Według dziesięciostopniowej skali Mohsa materiał ten jest mocną 9, co oznacza, że wykonane z niego elementy będą znacznie bardziej wytrzymałe niż te zrobione ze szkła mineralnego lub hesalitowego oraz praktycznie niemożliwe do zarysowania. Kolejną zaletą tego tworzywa jest jego odporność na warunki atmosferyczne oraz rozpuszczalniki. od występujących w naturze szafirów różni się jedynie kolorem, w przeciwieństwie do nich jest transparentne dzięki czemu można wykorzystywać je do produkcji zegarków. Wykonuje się je z podgrzewanego w specjalnym cylindrze czystego tlenku glinu, a następnie tnie diamentową piłą. Czasomierz ze szkiełkiem szafirowym to propozycja idealna dla osób kochających luksusowe dodatki. Tego typu zegarki zdecydowanie nie należą do najtańszych, jednak liczba ich zalet znacznie przewyższa wszystkie inne dostępne na rynku modele.

Informacje dodatkowe

Specification: Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB-1ADR

Marka

Kod Producenta

Dla Kogo

Mechanizm

Wodoszczelność (m)

Rodzaj Koperty

Styl

Historia Cen

-

Opinie (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Zegarek Casio G-SHOCK Exclusive MR.G Titanium 64 Hammer Tone MRG-G2000HB-1ADR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najlepszy zegarek
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0